Add products you like and want to buy later.

Odstąpienie od umowy/instrukcja zwrotu

To proste!

 

Każdy zakupiony przedmiot w naszym sklepie możesz zwrócić bez podawania przyczyny do 365 dni licząc od daty zakupu.

 

Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku jak wykonać zwrot lub reklamację.

Nie ważne czy wykonujesz zwrot/reklamację lub robisz wymianę- jeżeli reklamacja jest podstawna a zwrot zgodny z Regulaminem- zwrócimy Ci pieniądze na podany przez Ciebie numer konta bankowego w formularzu zwrotu lub na saldo klienta. To samo odnosi się do wymiany- oddajemy pieniądze za zwrócony towar a Ty robisz zupełnie nowy zakup.

 

1. Wypełniając formularz zwrotu (znajduje się na odwrocie dokumentu sprzedaży wraz z paragonem, lub pobierz go tutaj ) wybierz opcję:

a) ZWROT

b) REKLAMACJA

 

Pamiętaj aby podać w nim wszystkie wymagane informacje oraz zapoznać się z Regulaminem. Bardzo ważne aby paragon fiskalny wystawiony podczas zakupu był dołączony do zwrotu.

 

Jeżeli zwracasz tylko jeden produkt ( z wielu zakupionych na jednym paragonie ) na formularzu zwrotu napisz jaki jest to produkt i ile kosztował, następnie zrób zdjęcie lub skan paragonu fiskalnego i wyślij nam go pocztą na adres kontakt@royalfashion.pl

 

2. Włóż wszystko do pudełka z butami. Pamiętaj aby dobrze zapakować przesyłkę (jeżeli nie masz specjalnych worków to nie problem, może być to papier, reklamówka, folia. Ważne aby opakowanie było oklejone taśmą tak aby nie uszkodzić pudełka podczas transportu)

3. Odeślij nam przesyłkę na adres naszego centrum logistycznego:

 

ROYAL FASHION VIPOL SP.Z O.O.

Ul. Aleja Krakowska 163 HALA 1

05-552 Łazy

 

UWAGA:

PRZESYŁKI ZWROTNE Z OBUWIEM WYSŁANE DO NAS ZA POBRANIEM NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.


KOSZTY PRZESYŁKI ZWROTNEJ PONOSI KONSUMENT.  

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub napisz:

tel. 22 708 88 02

mail: kontakt@royalfashion.pl

WYMIANA TOWARÓW ZAKUPIONYCH W SKLEPIE INTERNETOWYMDla Waszej wygody zmieniliśmy sposób dokonywania wymiany. Teraz wszystkie wymiany towaru (np. zmiana rozmiaru obuwia) odbywają się poprzez dokonanie zwrotu produktu i samodzielne złożenie zamówienia na nowy towar poprzez nasz sklep internetowy. Wygląda to następująco:

1. dokonujesz zwrotu produktu według wskazówek zawartych na stronie dotyczącej zwrotów - masz na to 365 dni,

2. niezależnie składasz w naszym sklepie nowe zamówienie, kupując produkty, które Cię interesują (np. obuwie w innym rozmiarze).

Pieniądze należne tytułem zwrotu przelewamy bezpośrednio na Twoje saldo klienta ( róznice w cenie obuwia pokrywa kupujący)Uwaga! Powyższe informacje odnoszą się wyłącznie do zakupów dokonanych w sklepie internetowym.

Życzymy udanych zakupów!

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 365 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 365 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Royal Fashion Vipol Sp. z.o.o., Aleja Krakowska 163, Hala1, 05-552 Łazy, kontakt@royalfashion.pl, Telefon: 22 708 88 02) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej http://www.royalfashion.pl/data/include/cms/FORMULARZ_ZWROTU3.pdf. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 365 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub CENTRUM LOGISTYCZNE Royal Fashion Vipol Sp. Z o.o, Aleja Krakowska 163, Hala1 05-552 Łazy, niezwłocznie, a w każdym razie nie póź niej niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.